NIKOLIĆ NAŠAO PUT DO OSMINE FINALA Partizan se pomučio na Ubu, ali na kraju savladao Jedinstvo

15:07 | 01-11-2023

Jediini gol postigao je Nemanja Nikolić u 54. minutu.

FK Partizan
Alo/Marko Metlaš

Fudbaleri Partizana plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su danas kao gosti savladali Jedinstvo sa Uba rezultatom 1:0.

Partizan je u kombinovanom timu stvorio samo jednu šansu u prvih 45 minuta, ali je Samed Baždar bio neprecizan u 29. minutu.

Posle lošeg prvog poluvremena, trener Partizana Igor Duljaj je u 46. minutu na teren poslao Mateusa Saldanju i Gajasa Zahida. Upravo je Zahid bio asistent Nikoliću u 54. minutu za pobedu "crno-belih".

Partizan je mogao da duplira prednost u 64. minutu, ali je Kristijan Belić pogodio prečku iz izgledne pozicije.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs

Za više sportskih informcija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.