FK Bajern Minhen
EPA/ANNA SZILAGYI

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su Hajdenhajm rezultatom 4:2 (2:0).

VELIKI PEH ZA BAVARCE Ispali od trećeligaša, pa saznali užasne vesti

Golove za minhenski tim postigli su Kejn u 14. i 44. minutu, Gereiro u 72. i Čupo-Moting u 85. minutu.

Golove za goste postigli su Kleindist u 67. i Beste u 70. minutu.

Nakon ove utakmice, Bajern ima 29 bodova, dok Hajdenhajm ima 10 osvojenih bodova.

Štutgart je u derbiju kola bio bolji od Borusije Dortmund rezultatom 2:1.

Domaći tim je u 10. minutu promašio penal.

Gosti su došli u vođstvo u 36. minutu kada je Filkrug iskoristio sjajnu asistenciju Rajersona.

Štutgart je preko Undava došao do izjednačenja u 42. minutu i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku je Štutgart bio konkretniji, a nagradu za sjajnu igru iskoristili su u 83. minutu kada je Girasi bio precizan sa bele tačke.

Nakon ove utakmice, Štutgart je treći sa 24 boda, dok je Borusija na 4. mestu sa 21 osvojenim boodm.

U ostalim mečevima, Augzburg i Hofenhajm su odigrali nerešeno 1:1, dok su bez golova odigrali Darmštad i Majnc.