KATASTROFA PARTIZANA U HUMSKOJ TSC razbio crno-bele, gosti izrešetali mrežu Jovanovića

20:23 | 25-11-2023

Fudbaleri Partizana izgubili su od TSC sa 0:4 u okviru 16. kola Superlige Srbije

FK Partizan
FK Partizan Miroslav Todorović

Još jednom se Partizan spotakao o vicešampiona Srbije - TSC im je ovog puta zadao žestok udarac koji će dugo pamtiti. Gosti su prekinuli trijumfalnu seriju "parnog valjka" i prizemili ih na bolan način.

Izabranici Žarka Lazetića munjevito su krenuli ka golu domaćina od prvog sekunda utakmice, viđene su dve odlične šanse, a onda u trećem minutu i gol. Posle prekida Aleksandar Ćirković je izveo korner, a lopta je završila pravo u rašlje!

Samo osam minuta kasnije usledio je novi prekid i - novi gol! Ovog puta loptu u mrežu je smestio Stojić.

Nastavili su gosti da pritiskaju lidera tabele, ali ni on nije bio bez šansi, međutim - mreža Ilića je mirovala, iako je on imao pune ruke posla. A onda, u 33. minutu usledio je novi korner za TSC, odbrana crno-belih je katastrofalno odreagovala, a Radin se upisao u strelce.

Na odmor su crno-beli ispaćeni zvižducima Grobara, ali su dočekani podrškom - ipak fudbaleri nisu uspeli da ih obraduju. U 50. minutu Jovanović je primio i četvrti gol na meču - precizan je bio Milovanović.

Taj rezultat ostao je i do kraja meča. Crno-beli su postigli gol u 88. minutu, ali je poništen zbog ofsajda.

Partizan - TSC (0:4)

Partizan: Jovanović, Filipović, Marković, Ilić, Antić, Belić, Kanute, Zahid, Natho, Kalulu, Nikolić

TSC: Ilić, Ćalušić, Krstić, Stojić, Cvetković, Radin, Đakovac, Petrović, Milosavljević, Milovanović

Drugo poluvreme:

88. minut - Gool! Nastavlja se potop Partizana!

85. minut - Partizan je primio i peti gol, ali je Pantović bio u ofsajdu!

74. minut - Velika prilika za Partizan! Nikolić je na samo par metara od gola šutirao, činilo se da je gol, ali lopta nije prešla liniju - Ilić se na nju bacio u poslednjoj sekundi

FK Partizan FK Partizan

73. minut - Bližimo se završnici meča u Humskoj, a domaćin i dalje nije pronašao rešenje kako da ugrozi gol TSC

62. minut - Natho je izveo udarac iz ugla, stvorila se gužva red golom Ilića, Kalulu levom nogom gađa, ali daleko iznad gola

56. minut - Ćirković se namešta, Partizan je opet u problemu ali srećom po njega, lopta je završila daleko od gola

49. minut - Gool! Sada je verovatno sve i rešeno u Humskoj, totalni raspad crno-belih. Istrčao je Jovanović, a praznu mrežu pogodio Milovanović!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

45. minut - Kraj prvog poluvremena. Težak zadatak pred crno-belima u nastavku, TSC zasluženo vodi.

42. minut - Posed je na strani Partizana, ali ništa osim toga. Bilo je nekoliko prilika pred Ilićem, ali nijedna stoprocentna.

33. minut - Korner sa iste strane i novi gol u mreži Partizana! Odbrana je još jednom reagovala katastrofalno i ekipa iz Bačke Topole je već sada pred pobedom!

28. minut - Sada je Kanute uputio snažan šut, ali i on je izblokiran

26. minut - Loša reakcija defanzivaca TSC, Natho pokušava sa 30 metara, dobar šut, ali je izblokiran

21. minut - Belić je šutirao sa preko 20 metara, pravo ka golu TSC, ali lopta završava malo iznad prečke

19. minut - Prilika za Partizan - sjajan centaršut, ali posle gužve pred golom gostiju lopta završava van terena

17. minut - Petrović i Kalulu su bili u duelu, došlo je i do "varnica" između njih dvojice, a veći sukob sprečio je sudija Ilić koji je prvi pritrčao da ih razdvoji

11. minut - Ponovo prekid i ponovo gol za TSC. Ovog puta Stojić. Užasan start domaćeg tima

3. minut - Goool! Ćirković direktno iz kornera za vođstvo gostiju! Prelep gol!

1. minut - Utakmica je počela!

18.10 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 16. kola Superlige između Partizana i TSC-a. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja iz Humske!

Za iše sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.