JAVOR RAZBIO VOŽDOVAC Domaćin u snežnoj Ivanjici osvojio tri boda za mesto u gornjem delu tabele

18:20 | 27-11-2023

Vrlo ubedljiva pobeda domaćeg tima u meču koji je odložen zbog snežnih padavina

FK Javor
Marko Metlaš/Alo

Sneg je sprečio Javor i Voždovac da izađu na teren u nedelju, a dan kasnije u Ivanjici smo u okršaju ova dva tima videli eksploziju golova, ali samo od strane domaćeg tima. Tako je još jedna utakmica ovog vikenda u Superligi Srbije završena rezultatom 4:0, s tim da je ovoga puta slavio domaćin.

Podsetimo, prethodno je TSC odneo tri boda protiv Partizana u gostima sa 0:4, a isto je učinio Novi Pazar u Kragujevcu protiv Radničkog 1923. Ali, ovaj put je domaćin dominirao od početka do kraja.

Mreža je krenula da se trese tek na kraju poluvremena kada je Radivoj Bosić na asistenciju Ibrahima Tanka uspeo da postigne prvi gol za Ivanjičane.

OPŠTI HAOS NA FUDBALSKOM TERENU Sukobili se Srbin i Albanac, a onda se u sve umešao poznati Hrvat (VIDEO)

To je donelo dodatnu slobodnu domaćima, koji su i samo tri minuta po početku drugog poluvremena postigli pogodak, ponovo posle akcije istog dvojca, da bi i sam Tanko u 52. minutu uspeo da se upiše u strelce.

Na kraju Tanko postavio i konačan rezultat u 78. minutu meča.

Javor sada ima 20 bodova na osmoj poziciji na tabeli, dok je Voždovac na 11. mestu sa 18 bodova.