23:10 | 28-11-2023

Zanimljivo veče iza nas

FK Mančester siti
EPA/ADAM VAUGHAN

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Lajpcig rezultatom 3:2 (0:2) u utakmici 5. kola grupe G Lige šampiona.

HALAND POGORŠAO POVREDU? "Videćemo..."

Nemački tim je poveo u 13. minutu preko Opende, a prednost je duplirao isti igrač u 33. minutu.

Preokret "građana" inicirao je Haland u 55. minutu, a Foden je doneo izjednačenje u 70. minutu.

Konačan rezultat je postavio Alvarez u 87. minutu.

U utakmici 5. kola grupe H Lige šampiona, Barselona je bila bolja od Porta rezultatom 2:1 (1:1).

Portugalci su poveli u 30. minutu preko Pepea. Samo dva minuta kasnije, Kanselo je poravnao, da bi konačan rezultat postavio Žoao Feliks u 57. minutu.

Borusija iz Dortmunda je bila bolja od Milana rezultatom 3:1 u okviru 5. kola grupe F.

U 6. minutu je Žiru promašio penal, ali je četiri minuta kasnije Rojs iskoristio najstrožu kaznu.

Izjednačio je Čukveze u 37. minutu nakon asistencije Kalabrije.

Prednost "milionerima" vratio je Gitens u 59. minutu, dok je konačan rezultat postavio Adejemi u 69. minutu.

U okviru iste grupe, Pari Sen Žermen i Njukasl su odigrali 1:1 (0:1).

Prednost engleskom timu doneo je Isak u 24. minutu, a konačan rezultat postavio je Mbape iz penala u osmom minutu nadoknade.

Atletiko Madrid je bio bolji na gostovanju od Fejnorda rezultatom 3:1 (0:1) u okviru 5. kola grupe E.