PUKLA BRUKA BAJERNA Frankfurt "natrpao" mrežu Bavaraca, pet golova Ajntrahta za sat vremena igre

18:00 | 09-12-2023

Ovo nikako nije dobro za Bavarce...

FK Bajern Minhen
EPA-EFE/Ronald Wittek

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su zabeležili jedan od najneugodnijih poraza, pošto je ekipa Ajntrahta iz Frankfurta propisno ponizila Bavarce i postigla im je pet golova za sat vremena igre, što je bilo dovoljno za konačnih 5:1!

Bajern je već na startu meča pokazao da ima slabosti i da neće biti baš dobar u Frankfurtu, pošto su već u 12. minutu poklekli i primili gol preko Marmuša. Odmah zatim, 19 minuta kasnije, Dina Ebimbe je postigao novi pogodak za 2:0, a Larson je u 36. minutu povisio na velikih 3:0.

HRVATI NA SLOBODI Navijači zagrebačkog Dinama pušteni uz kauciju i zabranu ulaska u Grčku

Fudbal

Trener fudbalera Bajerna Tomas Tuhel izjavio je da nije realno da klub iz Minhena odbrani titulu u Bundesligi, ali je podsetio da je njegov tim prošle sezone uspeo u poslednjem kolu da dođe do šampionskog trofeja, prenose nemački mediji.

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Bajern se nekako oporavio, Jozua Kimih je vratio nadu golom pred sam kraj prvog poluvremena i bilo je 3:1.

Ipak, u 15 minuta drugog dela su viđena dva nova gola. Dina Ebimbe je postigao pogodak za 4:1, a potom je Knauf postavio konačnih 5:1 u 60. minutu meča.

Ovim porazom, Bajern je ostavio na vrhu Bajer, koji ima tri boda više, dok je Frankfurt sada na 7. poziciji.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stanicu.