NA DOBROM SAM PUTU Luka Jović blista posle novog gola za Milan: Navijači i ekipa mogu da računaju na mene

23:00 | 09-12-2023

Srpski reprezentativac Luka Jović izneo je utiske posle postignutog gola u Bergamu protiv Atalante

Luka Jović
EPA/MATTEO BAZZI

Luka Jović ponovo radi. Na drugom uzastopnom meču u dresu Milana bio je strelac tako što je posle Frozinonea pogodio i u Bergamu protiv Atalante.

Jović je kročio na teren sa klupe u 72. minutu umesto Rubena Loftus-Čika i samo osam minuta mu je bilo dovoljno da poravna rezultat na 2:2.

Ispratio je centaršut Kristijana Pulišića i ubacio loptu u mrežu, ali se kasnije ispostavilo da ni to nije bilo dovoljno da Milan izbegne poraz od "Boginje" – 3:2.

NOVI GOL JOVIĆA Srbin drži Milano u životu i vraća svoju prepoznatljivu formu (VIDEO)

Posle meča, Luka Jović dao je izjavu.

- Rezultat u Bergamu nije onakav kakav smo priželjkivali. Moglo je da ode i na drugu stranu. Igrali smo bolje u prvih 45 minuta, ali inicijativa nije rezultovala prednošću. Što se mene tiče, dva gola u dve utakmice zaredom - osećam da se vraćam u formu u kojoj želim da budem. Dobro treniram i rad konačno počinje da se isplaćuje. Uz poverenje trenera Piolija, zaista mislim da sam na dobrom putu da pokažem da navijači i ekipa mogu da računaju na mene, rekao je Jović.

Sledi Liga šampiona.

Okrenuti smo sledećem izazovu, a to je Liga šampiona i dokazivanju da imamo kvalitet za nastavak takmičenja u Evropi, zaključio je Jović.