BORJANE, ŠTA RADIŠ TU? Bivši kapiten Crvene zvezde napravio strašan kiks - direktan crveni karton (VIDEO)

08:12 | 15-12-2023

Kakav kiks...

Milan Borjan
Printscreen

Milan Borjan sa Slovanom iz Bratislave obezbedio nokaut fazu Lige Evrope. Njegova ekipa je na oproštaju od takmičenja po grupama izgubila 2:1 protiv Olimpije iz Ljubljane, ali je na kraju sakupila dovoljno bodova (10) da bi kao drugoplasirana došla do baraža za osminu finala Lige Evrope.

Ko god im bio protivnik iz Lige šampiona, Borjana neće biti među stativama u prvoj utakmici u februaru pošto je na meču protiv Olimpije dobio direktan crveni karton i zapravo je ovoga puta bio najslabiji pojedinac svog tima, direktno odgovoran za poraz na domaćem terenu.

Olimpija je povela u 17. minutu golom Švajcera, deset minuta kasnije izjednačio je Blekmen, da bi Milan Borjan u 54. minutu završio utakmicu.

Doskorašnji kapiten Crvene zvezde je istrčao sa svoje gol-linije bez preke potrebe i došao na 30 metara da bi ispucao jednu loptu, a kako je protivnik stigao prvi do nje - morao je da ga obori. Sudija iz Turske je zbog toga pokazao direktan crveni karton.