VOJVODINA STIGLA DO VAŽNE POBEDE Napredak do sva tri boda u osmom minutu nadoknade

17:00 | 16-12-2023

Vojvodina i Napredak su zabeležili važne pobede

Vojvodina
FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine slavili su u Nišu protiv ekipe Radničkog rezultatom 1:0 u utakmici 19. kola Superlige Srbije.

I VOJVODINA UBEDLJIVA Novosadski crveno-beli lako do četvrtfinala Kupa

Jedini gol na meču postignut je na startu drugog poluvremena, a strelac je bio Mateuš India kome je to prvenac u dresu novosadske ekipe.

Nakon ove utakmice, Vojvodina je na 5. mestu sa 28 bodova, dok je Radnički pretposlednji sa 16 bodova.

U narednom kolu, Radnički će dočekati Železničar iz Pančeva, dok će Vojvodina gostovati Voždovcu.

U istom terminu, Napredak iz Kruševca je pobedio Mladost iz Lučana rezultatom 2:1.

Luka Zličić je doveo goste do prednosti u 25. minutu, a Patrik Frajdej je izjednačio u prvom minutu nadoknade.

Konačan rezultat, delo je Miloševića koji je u 98. minutu postigao autogol.

Posle ovog kola, Napredak ima 20 bodova, dok Mladost ima pet bodova više.