AU, KAKAV POTEZ Osimen izveo magiju i uz asistenciju doneo pobedu Napoliju (VIDEO)

22:03 | 16-12-2023

Nigerijac pored asistencije upisao i gol

FK Napoli
Printscreen

Gorelo im je pod nogama, vezali su dva uzastopna poraza u Seriji A, da bi aktuelni šampion Napoli na jedvite jade savladao Kaljari kod kuće rezultatom 2:1 (0:0) i tako skočio na 4. mesto na tabeli!

Junak trijumfa Napolitanaca bio je Viktor Osimen koji je za šest minuta upisao gol i asistenciju, a posebno će se pričati o tom njegovom dodavanju za Hviču Kvaračkeliju u 75. minutu.

Pimplao je Nigerijac loptu u kaznenom prostoru, pobegao je udesno i centrirao u sredinu, a tamo je Gruzin tukao jako i uz pomoć stative ugurao je loptu u mrežu za 2:1.

Napoli je prethodno poveo u 69. minutu, kada je stativa pomogla i samom Osimenu, dok je Kaljari izjednačio već u 72. preko Leonarda Pavoletija.