NAVIJAČI TORINA NISU ZABORAVILI MIHU Vanja sačuvao mrežu i pogurao "Bikove" ka pobedi

Siniša Mihajlović

Tačno na godišnjicu njegove smrti, navijači Torina odali su počast Siniši Mihajloviću koji je njihvv tim trenirao od 2016. do 2018. godine!

Naime, u jednom trenutku na semaforu se pojavila Mihina fotografija, dok su navijači pevali i skandirali njegovo ime. Takođe, vredi pomenuti da se i klub putem zvaničnih kanala setio Mihe.

GEST KOJI ĆE SE PREPRIČAVATI DUGO Fudbaleri Sampdorije pobedili Ređanu, nosili dresove u čast Siniše Mihajlovića

Torino je u subotu veče igrao protiv Empolija i pobedio je golom Duvana Zapate rezultatom 1:0. Pomenuti fudbaler je tresao mrežu u 25. minutu, dok su Bikovi imali i dosta sreće jer je VAR poništio čak dva gola Empolija u prvom poluvremenu.

Vanja Milinković Savić i Ivan Ilić su igrali svih 90 minuta za Torino, Nemanja Radonjić nije ulazio u igru.