23:25 | 16-12-2023

Remi kojim katalonski klub ne može biti zadovoljan

FK Barselona
EPA/JUAN CARLOS CARDENAS

Fudbaleri Valensije i Barselone odigrali su nerešeno (1:1) u utakmici 17. kola La Lige.

ŠOK NA NOU KAMPU Bledo izdanje Barselone za poraz od Đirone

Katalonci su poveli u 55. minutu preko Žoaa Feliksa nakon sjajne asistencije De Jonga i Rafinje.

"Slepi miševi" su izjednačili u 70. minutu preko Giljamona koji je fantastičnim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao Penju.

Najbolju priliku na meču propustio je Rafinja u nadoknadi utakmice, kada je njegov udarac završio pored gola.

Valensija ni petu utakmicu zaredom nije stigla do pobede, ali definitivno može da bude zadovoljna bodom.

Posle ovog kola, Barselona je na 3. mestu sa 35 osvojenih bodova, dok je Valensija na 10. mestu sa 20 bodova.

U narednom kolu, Barselona igra sa Almerijom, dok Valensija igra protiv Rajo Valjekana.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.