LUTON POBEDIO ZA LOKERA Totenhem rstrepeo do poslednje sekunde protiv Evertona

John Walton/PA via AP

U utakmici 18. kola Premijer lige, Luton je pobedio Njukasl rezultatom 1:0.

PREMIJER LGIA ODLUČILA Evo šta će biti sa mečom Bornmauta i Lutona

Jedini gol postigao je Tauzent u 25. minutu.

Posle ove utakmice, Luton je na 18. mestu sa 12 osvojenih bodova, dok je Njukasl na 7. mestu 29 bodova.

Totenhem je bio bolji na svom terenu od Evertona rezulttom 2:1 (2:0).

"Pevci" su poveli golom Rišarlisona u 9. minutu nakon asistencije Džonsona.

Prednost su duplirali u 18. minutu preko Sona, a konačan rezultt postavio je Gomes u 82. minutu.

Posle ove utakmice, Totenhem je na 4. mestu sa 36 bodova, dok je Everton na 16. mestu sa 16 bodova.

Notingem Forest i Bornmut su odigrali nerešeno 2:2 (0:0).

Domaći su došli do vođstva u 46. minutu preko Elange. Gosti su preko Solankea u 50. i u 57. minutu preokrenuli rezultat, da bi Vud u 74. minutu izjednačio.

Konačan rezultat, postavio je Solanke u 93. minutu.

Notingem je imao igrača manje, pošto je u 23. minutu Boli dobio drugi žuti karton.

Nakon ovog kola, Bornmut je na 11. mestu sa 22 boda, dok je Notingem na 17. mestu sa 14 bodova.

U istom terminu, Barnli je kao gost slavio protiv Fulama rezultatom 2:0, a golove su postigli Odobert u 47. i