HET TRIK VUDA Notinhgem slavio protiv Njukasla

16:02 | 26-12-2023

FK Njukasl

Fudbaleri Notingem Foresta savladali su ekipu Njukasla sa 3:1, u okviru 19. kola Premijer lige.

Bolje su "Svrake" počele meč, i došle do prednosti preko Aleksandera Isaka, koji je pogodio sa bele tačke u 23. minutu.

A onda u finišu prvog poluvremena, usledio je početak preokreta. Entoni Elanga je asistirao, a Kris Vud je lako poslao loptu u mrežu. ag

Ista kombinacija viđena je i u 53. minutu, kada je Vud ponovo bio u ulozi strelca, a Elanga asistent.

TOTENHEM PREGAZIO NJUKASL Dva gola Rišarlisona

Nije Njukasl delovao kao da može do izjednačenja, što su gosti ponovo iskoristili u 60. minutu.

Ovog puta asistirao je Muriljo, a Kris Vud je odličnu partiju kompletirao još jednim pogotkom, i tako došao do het-trika.

Ovim porazom, Njukasl je ostao na sedmom mestu sa 29 bodova, dok je Notingem Forest sada na 16. poziciji sa 17 bodova.