MITROVIĆ DELUJE PREMOĆNO Srbin opet pogodio, ovog puta žrtva je Al Fahia (VIDEO)

18:40 | 29-12-2023

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postao je prava noćna mora za golmane u Saudijskoj Arabiji, a njegova nova žrtva bila je Al Fahia koja je kao domaćin poražena od Al Hilala rezultatom 2:0

Aleksandar Mitrović
Printscreen

Mitrović je protiv tima koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Vuk Rašović, a čiji gol brani Vladimir Stojković, postigao drugi pogodak na meču, kojim je potvrđena pobeda lidera šampionata Saudijske Arabije.

Mitrogol je do pogotka na desetom uzastopnom meču stigao u dubokoj nadoknadi vremena, kada je sa penala postavio konačnih 2:0. Međutim, tom prilikom nije savladao zemljaka Stojkovića, koji je zbog povrede napustio teren početkom drugog poluvremena, već njegovu zamenu Ahmeda Al Kasara.

KAKVA SCENA U SAUDIJSKOJ ARABIJI Al Hilal pokazao poštovanje najboljem strelcu lige, Mitar oduševljen gestom kluba (VIDEO)

Prethodno je gol za Al Hilal postigao Ali Albulaji u 81. minutu, čime je najavio trijumf tima iz Rijada.

Večerašnjim pogotkom, srpski napadač je stigao do kote od 16 golova, na isto toliko mečeva u Saudi Pro ligi.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.