SRBIN UMALO JUNAK U MADRIDU Rajković držao rampu "kraljevićima" do 78. minuta, goleada u Đironi

23:55 | 03-01-2024

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Antonio Ridiger u 78. minutu, posle asistencije Luke Modrića.

Predrag Rajković

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu ekipu Majorke sa 1:0, u utakmici 19. kola španske Primere.

Real je upisao 15. pobedu od početka šampiona i prvi je na tabeli Primere sa 48 bodova, dok je Majorka na 14. poziciji sa 18 osvojenih bodova.

Predrag Rajković Tanjug/Ap

U drugom meču odigranom u terminu od 19.15, Selta je u Vigu pobedila Betis sa 2:1.

Selta je povela golom Ajtora Ruibalja u šestom minutu, izjednačio je Jago Aspas deset minuta kasnije sa penala, a pobedu domaćem timu doneo je Vilot Svedberg u 96. minutu.

Poslednji meč večeri odigrali su Đirona i Atletiko Madrid, a on je završen sa pobedom domaćina od čak 4:3.

Posle 19 odigranih utakmica, Betis je sedmi tim lige sa 29 bodova, dok je Selta 17. sa 16 bodova na svom kontu.