GOL O KOM SE PRIČA Fudbaler pogodio sa skoro pola terena, sudija nije video da je lopta prešla liniju, pa je nastao haos (VIDEO)

06:00 | 08-01-2024

Fudbaler Turisa prebacio je gomana, lopta je ušla u gol i udarila u konstrukciju, tačnije u donji deo za koji je zakačena mreža, pa se od siline udarca vratila u teren.

Fudbal
Printscreen/Twitter

Scena o kojoj priča cela Italija dogodila se na utakmici između Beneventa i Turisa (3:2) u italijanskoj Seriji C.

Srdinom drugog poluvremena, Frančesko De Feliće igrač gostujućeg tima dao je gol kakav se retko viđa, ali mu je trebalo puno vremena da ubedi sudiju da ga prizna!

Fudbaler Turisa prebacio je gomana, lopta je ušla u gol i udarila u konstrukciju, tačnije u donji deo za koji je zakačena mreža, pa se od siline udarca vratila u teren. Sudija je to prevideo, što su iskoristili igrači Beneventa koji su nastavili da igraju kao da se ništa nije dogodilo.

Gosti su žestoko protestovali zbog šokantne odluke.

Bunili su se kod sudija, neki zaradili i žute kartone, a posle gotovo pet minuta prekida četvrti sudija je potvrdio da je lopta ušla u gol i on je konačno priznat.