SPEKTAKL NA OLD TRAFORDU Junajted dva puta vodio, Totenhem se oba puta vratio

19:42 | 14-01-2024

Fudbaleri Mančester juanjteda remizirali su na svom terenu sa Totenhemom - 2:2 u derbiju 21. kola Premijer lige

Junajted
AP Photo/Dave Thompson

Vrlo rano su domaći stigli do vođstva, već u trećem minutu, kada je Rasmus Hojlund zakucao loptu posle dodavanja Markusa Rašforda.

Uzvratili su gosti preko Rodriga Bentankura, čiji je udarac glavom bio izblokiran u 12, za razliku od onog Rišarlisonovog u 19. minutu.

Brazilac je posle kornera bio najviši u skoku posle centaršuta Pedra Pora, za izjednačenje "pevaca".

Junajted je do novog vođstva stigao u 40. minutu, a glavni akteri su ponovo bili Rašford i Hojlund.

Ovoga puta je strelac bio engleski napadač, nakon duplog pasa.

Nisu dugo gosti čekali na drugi gol, pošto je odmah na startu nastavka, u 46. minutu, Rodrigo Bentankur olako, pored Džonija Evansa, došao u priliku da šutira i postigne pogodak.