MAKSIMOVIĆEV GOL OSTAO U SENCI Golčina sezone ostavila Hetafe bez pobede (VIDEO)

16:36 | 21-01-2024

Neverovatan pogodak Hesusa Arsea doneo pobedu Osasuni i zasenio gol našeg Nemanja Maksimovića.

Nemanja Maksimović

Ne događa se tako često da naš Nemanja Maksimović bude strelac na nekoj utakmici kao što je to bilo danas protiv Osasune. Nažalost, njegov gol je ostao u senci prave majstorije.

Igra se 80. minut. Hesus Areso u duelu beži ka desnoj korner zastavici i iz očaja upućuje loptu u kazneni prostor Hetafea koja se odbija od stative i završava u mreži!

Neverovatan pogodak Španca koji je bacio u trans navijače Osasune koji nisu mogli da veruju šta vide. Nema sumnje da će ovaj potez ući u konkurenciju za gol sezone.

Upravo je tim pogotkom Osasuna na kraju slavila protiv Hetafea sa 3:2. Šteta, pošto je naš Maksimović sjajnim trzajem glavom u 68. minutu doneo izjednačenje.

Prethodno je Borha Majoral (izjednačio se sa Džudom Belignemom na listi strelaca u Primeri sa po 13 golova) prepolovio prednost domaćina koji je vodio već sa 2:0 na poluvremenu.

Strelci su bili Raul Garsija u devetom i Iker Munjoz u 31. minutu. Ipak, najviše će se pričati od majstoriji Aresa.