MAKSIMOVIĆEV GOL OSTAO U SENCI Golčina sezone ostavila Hetafe bez pobede (VIDEO)

16:36 | 21-01-2024

Neverovatan pogodak Hesusa Arsea doneo pobedu Osasuni i zasenio gol našeg Nemanja Maksimovića.

Nemanja Maksimović
EPA-EFE/Kiko Huesca

Ne događa se tako često da naš Nemanja Maksimović bude strelac na nekoj utakmici kao što je to bilo danas protiv Osasune. Nažalost, njegov gol je ostao u senci prave majstorije.

Igra se 80. minut. Hesus Areso u duelu beži ka desnoj korner zastavici i iz očaja upućuje loptu u kazneni prostor Hetafea koja se odbija od stative i završava u mreži!

Neverovatan pogodak Španca koji je bacio u trans navijače Osasune koji nisu mogli da veruju šta vide. Nema sumnje da će ovaj potez ući u konkurenciju za gol sezone.

Upravo je tim pogotkom Osasuna na kraju slavila protiv Hetafea sa 3:2. Šteta, pošto je naš Maksimović sjajnim trzajem glavom u 68. minutu doneo izjednačenje.

Prethodno je Borha Majoral (izjednačio se sa Džudom Belignemom na listi strelaca u Primeri sa po 13 golova) prepolovio prednost domaćina koji je vodio već sa 2:0 na poluvremenu.

Strelci su bili Raul Garsija u devetom i Iker Munjoz u 31. minutu. Ipak, najviše će se pričati od majstoriji Aresa.