TUHEL ĆE OPET BITI POD PRITISKOM Bajern posrnuo u šampionskoj trci i ostao na minus sedam

Bajern se ponovo okliznuo u šampionskoj trci zbog čega će znakovi upitnika biti pred imenom Tomasa Tuhela.

Tomas Tuhel
EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

Vapi Tomas Tuhel za pojačanjima u Bajernu. Pre svega na poziciji štopera, desnog beka i zadnjeg veznog. Ali dok ona ne stignu (pitanje je i da li će), bolje bi bilo nemačkom stručnjaku da se pozabavi igračima koje trenutno ima na raspolaganju.

A oni nisu ona dominantna sila na koju nas je Bajern navikao. Ponovo je šampion posrnuo. Ovog puta mu je Verder stao na rep i slavio usred Minhena - 1:0.

Ostao je Bajern na minus sedam u odnosu na Bajer u šampionskoj trci. Istina ima i meč manje u odnosu na "farmaceute", ali svakako je utisak - loš.

Fudbal

Trener fudbalera Bajerna Tomas Tuhel izjavio je da nije realno da klub iz Minhena odbrani titulu u Bundesligi, ali je podsetio da je njegov tim prošle sezone uspeo u poslednjem kolu da dođe do šampionskog trofeja, prenose nemački mediji.

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Verder je očitao pravu lekciju Bajernu u prvom poluvremenu. Ređale su se šanse Stagea i Vajezera. Čak je i poništen pogodak Džastina Gideona zbog faula. Imala je Tuhelova četa tu mnogo sreće.

Kazna je usledila u drugom poluvremenu kada je Mičel Vajzer u 59. minutu napravio smešnim Alfonsa Dejvisa i zakucao loptu iznad ušiju Nojera.

Malo je trgao taj gol Bajern. Imao je domaćin dve dobre prilike preko Liroja Sane, potom Matisa Tela i Leona Gorecke.

Ali, falilo je da se još neko uključi. Kejn nije dobijao dovoljno lopti, Musijala je bio odsečen, Koman bled... A tako se protiv Verdera danas jednostavno nije moglo.