CRNO-BELI OSTVARILI DRUGU POBEDU NA KIPRU Partizan razbio Aja Napu, četiri gola u mreži rivala

15:40 | 24-01-2024

Fudbaleri Partizana deklasirali su kiparskog drugoligaša Aja Napu rezultatom 4:0 u drugoj pripremnoj utakmici na Kipru

FK Partizan
FK Partizan

Partizan je od starta meča dominirao, ali nije u prvom poluvremenu krunisao bolju igru, pre svega zbog nekoliko propuštenih odličnih šansi i neiskorišćenog penala Sameda Baždara u 43. minutu.

Golman Aja Nape odbranio je udarac napadača Partizana.

JOŠ JEDAN KOREJAC U SUPERLIGI Partizan predstavio najveće pojačanje ove sezone, Goh potpisao

U drugom poluvremenu Partizan je počeo da koristi prilike i lako je stigao do druge pobede na Kipru, posle deklasiranja lučanske Mladosti istim rezultatom.

U 49. minutu Bibras Natho je načeo Kiprane, a u 63. je Aldo Kalulu duplirao prednost. Pobedu su ubedljivom novim golovima učinili Ksander Severina u 83. i Mateus Saldanja u 89. minutu.