ZVEZDA SRUŠILA SPARTAK Crveno-beli pobedili pulene Nenada Lalatovića i upisali treći trijumf na Kipru

18:00 | 24-01-2024

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su subotički Spartak rezultatom 3:1 u trećem pripremnom meču na Kipru

fk crvena zvezda
Fk Crvena Zvezda

Posle pobeda protiv kiparskog drugoligaša Akritasa (3:2) i mađarskog Zalaegeršega (1:0), izabranici Vladana Milojevića su protiv rivala iz Superlige Srbije bili najubedljiviji.

Zvezda je protiv ekipe Nenada Lalatovića povela u 23. minutu preko Vladimira Lučića.

Prednost je u 47. minutu duplirao Lazar Nikolić, a pobedu je osigurao Jovan MIjatović golom sa penala u 66. minutu.

SPREMA SE ODLAZAK SA "MARAKANE" Zvezdin golman odlazi i menja Srbina u Španiji?

Počasni gol za Spartak postigao je Vojo Ubiparip u 82. minutu.

Oba trenera su kombinovala sa sastavima i pravila veliki broj izmena u drugom poluvremenu.

Do kraja boravka na Kipru, Zvezdi predstoje dueli sa Mladošću iz Lučana (28. januar) i bugarskim Botevom (1. februar).