LUTON PRIREDIO ŠOK NA "GUDISONU" Everton ne zna šta ga je snašlo, Vardi kao u najboljim danima

18:30 | 27-01-2024

Lester je prošao u narednu, petu rundu FA Kupa eliminisavši Birmingem pred svojim navijačima 3:0.

Everton
EPA-EFE/Peter Powell

Povele su Lisice u 47. minutu kada je Vardi nakon centaršuta Olbrajtona glavom zatresao mrežu.

Na 2:0 povisio je Junus Akgun 25 minuta kasnije.

Konačan rezultat postavio je Praet dva minuta pre kraja meča.

Brajton je nakon prave goleade pobedio Šefild Junajted 5:2.

ANDRIJA ŽIVKOVIĆ POSTAJE OTAC Srpski fudbaler verio lepšu polovinu, a sada saznao predivne vesti (FOTO)

Argentinac Buonanote na fantastičan način doveo je goste u vođstvo, domaći uspeli da nadoknade zaostatak 0:2, ali je Žoao Pedro het-trikom doneo pobedu gostima, od toga je dva gola postigao iz penala.

U nadoknadi se i veteran Velbek upisao u strelce.

Luton je priredio pravi šok na Gudisonu eliminisavši Everton 2:1, i to golom Vudroua u šestom minutu nadoknade.

Lids i Plimut igraće ponovljeni meč, pošto je duel na Eland Roudu završen bez pobednika 1:1.