LUDNICA U ITALIJI Milanu ni dva penala nisu pomogla, Bolonja junački odnela bod

22:54 | 27-01-2024

Milan i Bolonja podelili su bodove na San Siru u okviru Serije A. Meč je završen 2:2, a gosti su do boda stigli sa bele tačke golom Orsolina u drugom minutu nadoknade

Milan
AP Photo/Luca Bruno

Roso – neri su na drugoj strani promašili dva penala, a da dođu do tri boda nije im pomogla ni još jedna odlična partija dvostrukog strelca Loftusa – Čika.

Holanđanin Džošua Cirkze doveo je Bolonju u vođstvo u 29. minutu. Posle samo 13 minuta Žiru je imao šansu sa bele tačke koju nije iskoristio.

GLEDALAC ZAMENIO SUDIJU Ovakva scena se ne pamti u Bundesligi

Ipak na poluvreme roso-neri su otišli sa egalom jer je pogodio Loftus- Čik za 1:1.

U drugom poluvremenu Milan je zaigrao još agresivnije. Ernandez je u 74. minutu promašio penal, ali Loftus Čik svojim drugim golom u 81. minutu doneo prednost višestrukom šampionu Evrope.

I kada se očekivao kraj Bolonja je dobila penal, koji je realizovao Orsolino za konačnih 2:2.

Luka Jović je igrao poslednjih pola sata kada je ušao u igru umesto Olivijea Žirua.