PARTIZAN BLISTA NA PRIPREMAMA Bugari pali pred crno-belima, sudije koštale Duljajevu ekipu ubedljive pobede

15:28 | 28-01-2024

Izabranici Igora Duljaja igraju sve bolje na ovim pripremama, čini se da su spremni za nastavak šampionata...

Detalj sa meča FK Partizan - FK Botev
FK Partizan

Fudbaleri Partizana uspeli su da u trećem kontrolnom susretu na Kipru savladaju ekipu bugarskog Boteva rezultatom 1:0.

Jedini pogodak za crno-bele na ovom meču postigao je Mateuš Saldanja u 24. minutu meča.

Ipak, čak tri pogotka poništena su "parnom valjku", i to u uvodnih 20 minuta meča u Larnaki.

Sva tri su poništena zbog ofsajda, a činilo se da arbitri nisu ni u jednoj situaciji bili u pravu, što je ekipu Igora Duljaja koštalo možda i ubedljivijeg trijumfa.

GLAVOBOLJA ZA DULJAJA Partizan u velikom problemu, mora ponovo da izađe na tržište

Ipak, kako su u pitanju pripremni mečevi, gde je najbitnija slika kako ekipa izgleda na terenu, strateg Partizana i te kako može da bude zadovoljan onim što je video od svojih pojedinaca.

Saldanji su poništena dva pogotka, na startu meča i talentovanom Trifunoviću, a da je ovo bio neki od ligaških mečeva sa VAR tehnologijom crno-beli bi sigurno došli do znatno ubedljivije pobede.

Igor Duljaj je imao priliku da na ovom meču promeni kompletan tim, te je svako dobio priliku da se nametne treneru pred nastavak takmičarske sezone.