MILENKOVIĆ SVEDOK LUDOG PORAZA Fiorentina u samoj završnici prosula pobedu

23:59 | 02-02-2024

Lud poraz Fiorentine u samoj završnici meča sa Lećeom-

fk fiorentina
EPA-EFE/ABBONDANZA SCURO LEZZI

Potpuno lud poraz je pretrpela Fiorentina na gostovanju Lećeu gde je imala pobedu u rukama, a na kraju sve ispustila - 3:2!

Bio je naš Nikola Milneković svedok na samom terenu pošto je dobio šansu u drugom poluvremenu od strane trenera Vinćenca Italijana.

Zanimljivo je da je Fiorentina zapravo prva stigla do preokreta i to golovima Rolanda Mandragore u 50. i Lukasa Beltrana u 67. minutu.

Italijansko-argentinski tandem je tako poništio prednost domaćina iz prvog poluvremena koje je doneo Remi Oudan u 17. minutu.

I taman kada se činilo da će gosti naplatiti kvalitet i vratiti se u Firencu sa tri boda - novi preokret i šok na licima Milenkovića i drugara.

Najpre je Roberto Pikoli bacio domaće navijače u trans golom za 2:2 u 90. minutu, da bi Patrik Dorgu u potpunu ekstazu doveo publiku na stadionu "Via del Mar" golom za pobedu u 92. minutu!

Maltene ispuštena pobeda je veliki udarac na evropske ambicije Fiorentine, dok je Leće dodatno pobeglo od opasne zone.