17:25 | 10-02-2024

Duel između Vojvodine i Mladosti iz Lučana u 20. kolu Superlige Srbije završen je podelom bodova.

Alo
Alo

Utakmica je završena nerešenim rezultatom 1:1, a najveće uzbuđenje smo doživeli u poslednjih dvadeset minuta susreta.

Andrija Radulović je prvo doneo prednost Vojvodini u 83. minutu, realizujući udarac sa bele tačke. Međutim, radost domaćina nije dugo trajala jer je Patrik Eze doneo izjednačenje za ekipu iz Lučana u samom finišu meča.

"LJUDI LETE NA MARS, A MI NE MOŽEMO..." Duljaj oštar posle meča u Ivanjici: Nije alibi, živimo u 21. veku

A post shared by FK Vojvodina (@fk_vojvodina)

Posle ovog remija, Vojvodina se popela na šesto mesto na tabeli sa 29 bodova, dok su fudbaleri iz Lučana zadržali osmu poziciju sa 26 bodova nakon gostovanja u Novom Sadu.

Naredni izazov za fudbalere iz Novog Sada je gostovanje u Kragujevcu gde će se sastati sa ekipom Radničkog, dok će Mladost ponovo kročiti na sever Srbije, ovoga puta za susret sa Spartakom iz Subotice.