Liverpul je ponovo lider, Totenhem slavio posle preokreta, "oštrice" konačno nekog "posekle"

19:10 | 10-02-2024

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu Barnli sa 3:1 u 24. kolu Premijer lige

Liverpul
AP Photo/Jon Super

Diogo Žota je u 31. minutu doveo "redse" do prednosti, ali se na poluvreme otišlo sa rezultatom 1:1, jer je Dara O Šej izjednačio rezultat.

Luis Dijaz vraća prednost domaćinu u 52. minutu, a konačan rezultat postavio je Darvin Nunjez u 79.

Liverpul je tako došao do 54. boda i lider je na tabeli sa dva boda prednosti u odnosu na Mančester siti koji je drugi.

Fulam je na Krejven Kotidžu bio bolji od Bormuta sa 3:1.

Veliko uzbuđenje smo imali u severnom Londonu, gde je Totenhem posle preokreta došao do tri boda na utakmici protiv Brajtona 2:1 (0:1).

Ekipa Šefilda je došla do veoma vredne pobede i to na gostovanju Lutonu rezultatom 3:1.