TSC rutinski, Radnički u goleadi slavio protiv Nišlija

18:20 | 11-02-2024

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas na gostovanju ekipu IMT-a sa 2:0 (0:0) u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Fudbal
Marko Metlaš/ Alo

Golove za goste postigli su Miloš Pantović u 70. minutu i Bence Šoš u 83. minutu.

Klub iz Bačke Topole je sada na trećem mestu na tabeli nacionalnog šampionata sa 40 bodova, dok je IMT na 11. poziciji sa 21 osvojenim bodom.

U narednom kolu Superlige TSC na svom stadionu dočekuje ekipu Radnika, dok fudbaleri IMT-a gostuju ekipi Partizana.

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog pobedili su na svom terenu ekipu niškog Radničkog rezultatom 3:2 (1:0).

Dva gola za domaći tim postigao je Milutin Vidosavljević u 47. i 59. minutu, a jednom se u listu strelaca upisao Sali Viždi u šestom. Golove za ekipu iz Niša postigli su Jusuf Bamidele u 73. i Stefan Cvetković u 85. minutu.

Kragujevački Radnički se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli SLS sa 26 bodova, a u narednom kolu SLS na svom terenu će dočekati Vojvodinu.

Radnički iz Niša je na pretposlednjoj, 15. poziciji sa 17 bodova, a u narednom kolu igraće na svom terenu sa Javorom iz Ivanjice.