Čelsi golovima u nadoknadi srušio Kristal Palas

23:10 | 12-02-2024

Fudbaleri Čelsija pobedili su na gostujućem terenu Kristal Palas sa 3:1, u utakmici 24. kola Premijer lige

Čelsi
John Walton/PA via AP

Srpski golman Đorđe Petrović nije imao mnogo posla u ovom meču, pošto je tek tri puta bio na većim iskušenjima, a kapitulirao je u 30. minutu kada ga je savladao Lerma.

Gol za izjednačenje "plavci" su postigli na startu drugog poluvremena, posle sjajne akcije, u 47. minutu Malo Gusto je prelepo centrirao sa desne strane, iz prve je šutirao i pogodio Galager.

Kako se meč bližio kraju Čelsi je stezao obruč oko gola Palasa i napokon je stigao do preokreta u 90+1. minutu, ponovo je strelac bio reprezentativac Engleske Konor Galager.

Trijumf je overio još jednim golom Enco Fernandez, Argetinac je pogodio u situaciji kad je domaćin krenuo na sve ili ništa, u 90+4. minutu.