20:32 | 17-02-2024

Juventus ponovo prosuo bodove...

Dušan Vlahović
EPA-EFE/FEDERICO PROIETTI

Dileme više nema. Inter će osvojiti titulu u Seriji A. Jasno je to posle novog klizanja i kiksa Juventusa na gostovanju Veroni - 2:2.

Ne pomaže "staroj dami" ni srpski tandem Filip Kostić - Dušan Vlahović. Prvi je iznudio penal, a drugi ga realizovao u 28. minutu.

Bio je to 13. gol Srbina u ovoj sezoni Serije A. Više od njega ima samo Lautaro Martinez koji igra sezonu života i vodi na listi strelaca sa 20 pogodaka.

Pre i posle tog gola su se istakli igrači Verone. Prvo Mikael Folorunšo u 11. minutu, a isti igrač je upisao i asistenciju kod pogotka Tidžanija Noslana.

Uspeo je Juventus nekako da dođe do boda golom Adrijana Rabioa u 55. minutu, ali slaba vajda. Juventus se okliznuo i sada ima devet bodova manje u odnosu na Inter, koji pride ima i utakmicu manje.

Sva je prilika da će titula da se vrati u Milano i trofejnu vitrinu Intera...