MINIMALCIMA DO TRI BODA Radnički i TSC sigurni, Topolčani zacementirali treće mesto

19:45 | 18-02-2024

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras na svom terenu ekipu Radnika rezultatom 1:0 u meču 21. kola Superlige Srbije.

Fudbal
Marko Metlaš/ Alo

Jedini gol na utakmici postigao je Ifet Đakovac u 70. minutu iz penala. TSC je treći na tabeli SLS sa 43 boda, dok je Radnik poslednji sa 11.

TSC će u narednom, 22. kolu SLS gostovati Železničaru, dok će Radnik u Surdulici dočekati Partizan. Fudbaleri Radničkog savladali su večeras u Nišu ekipu Javora rezultatom 1:0. Pobedu Nišlijama doneo je Jusuf Bamidele u 25. minutu.

Javor je 13. na tabeli sa 21 bodom, dok je Radnički na 14. poziciji sa 20. Radnički iz Niša će u narednom, 22. kolu SLS gostovati ekipi IMT-a, dok će Javor dočekati kragujevački Radnički.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana su ranije danas u Subotici pobedili Spartak 1:0, dok je kragujevački Radnički na svom terenu nadigrao Vojvodinu 2:1.

Juče su igrali: Novi Pazar - Crvena zvezda 0:3, Partizan - IMT 5:2 i Čukarički - Železničar 2:1.

Poslednji meč 21. kola SLS na programu je sutra od 17 časova u Beogradu, a igraće Voždovac i Napredak.