VELIKI KIKS STOJKOVIĆA Ronaldo matirao srpskog golmana

22:00 | 21-02-2024

U revanš meču osmine finala azijske Lige šampiona, Al Nasr je savladao Al Fejhu rezultatom 2:0 i sa ukupnih 3:0 je izbacio iz daljeg takmičenja.

Ronaldo izveo majstoriju
EPA-EFE/JIJI PRESS JAPAN

Kristijano Ronaldo ponovo je bio strelac gola protiv srpskog golmana Vladimira Stojkovića, koji je ovog puta bio nemoćan, ali i nije imao svoje veče.

Naime, u 86. minutu je Stojković napravio kardinalnu grešku i poklonio je gol Portugalcu.

Ronaldo je prethodno dobio dugačak pas iza odbrane, Stojković je nekako promašio loptu, što je napadač tima iz Rijada lako iskoristio.

Potom je VAR proveravao da li je prethodno bio ofsajd i procenjeno je da je sve bilo čisto.

Time je stavljena tačka na ovaj dvomeč i ekipa koju sa klupe predvodi Vuk Rašović je eliminisana iz daljeg takmičenja.

Prethodno je Otavio doveo Al Nasr u prednost u 17. minutu, savladavši Stojkovića kroz noge i već tada je nagovešten krajnji ishod.

Podsetimo, Ronaldo je bio strelac gola i u prvom meču, kada je matirao Stojkovića za trijumf rezultatom 1:0.

Al Nasr će u četvrtfinalu azijske Lige šampiona igrati protiv Al Aina.