MOMENAT ODLUKE? Sudija je u Surdilici dosudio penal za Radnik, a onda poništio odluku - evo i zbog čega (VIDEO)

16:55 | 24-02-2024

U 60. minutu sudija Milan Milanović je dosudio penal za domaćina i dodelio žuti karton kapitenu Partizana Svetozaru Markoviću, ali je posle poziva iz VAR sobe promenio odluku i poništio javnu opomenu.

Partizan
FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su danas kao gosti Radnik rezultatom 2:1 u meču 22. kola Superlige Srbije.

Ova odluka izazvala je veliku polemiku i možda bila presudna kada je u pitanju konačan ishod.

Upravo je Marković bio najzaslužniji za vođstvo Partizana u 70. minutu, šutirao je glavom posle kornera, lopta je pogodila igrača domaćih Jovića i malo promenila pravac, dovoljno da prevari golmana Radnika i završi u mreži.