VULGARNO DO KOSKE Navijači prozivali Ronalda, pevlali mu "Mesi, Mesi", on im užasno odgovorio (VIDEO)

10:52 | 26-02-2024

Pa, dokle više?

Ronaldo izveo majstoriju
EPA-EFE/JIJI PRESS JAPAN

Al Nasr je u nedelju pobedio Al Šabab 3:2 u gostima, a u centru pažnje bio je Kristijano Ronaldo...

Naime, domaći navijači su tokom celog susreta provocirali Ronalda povicima "Mesi, Mesi", ali Portugalac nije uspeo da ih ignoriše do kraja.

U jednom trenutku više nije mogao da se kontroliše pa je na vulgaran način odgovorio gledaocima.

Inače, Ronaldo je doveo Al Nasr u vođstvo golom iz penala u 21. minuti, a na identičan način je Karasko izjednačio u osmom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu je usledio šou Taliske koji je postigao dva gola za goste, dok je još jedan gol za domaće zabio Karlos Žunior.