BAJERN "ODBIJA" DA SE BORI ZA TITULU Bavarci u finišu ispustili pobedu, Leverkuzen ima zicer

23:01 | 01-03-2024

Fudbaleri Bajerna remizirali su na gostujućem terenu sa Frajburgom 2:2 u prvom meču 24. kola Bundeslige

Bajern
Tom Weller/dpa via AP

Frajburg je poveo u 12. minutu kada je mrežu Manuela Nojera sa ivice kaznenog prostora pogodio Kristijan Ganter.

Izjednačenje je u 32. minutu doneo 18-godišnji Matis Tel, a Bajern je u nastavku uspeo i da preokrene.

Igrao se 75. minut kada je Džamal Musijala doneo vođstvo gostima iz Minhena i, činilo se, prelomio susret.

Ali, domaćin se nije predao i došao je u 87. minutu preko Lukasa Holera do novog izjednačenaj i krajnjeg remija.

Bajern je sa 57 bodova smanjio zaostatak za Bajer Leverkuzenom na -7, ali "farmaceuti" imaju priliku da protiv Kelna pobedom odu na dvocifrenu razliku i vrlo verovatno otklone sve dileme oko toga ko će biti novi šampion Nemačke.