LIVERPUL GOLOM U 99. MINUTU OSTAO NA VRHU Totenhem slavio posle preokreta, "trojke" Njukasla, Vest Hema i Fulama

18:23 | 02-03-2024

Fudbaleri Liverpula pobedili su na gostujućem terenu Notingem sa 1:0 u 27. kolu Premijer lige

Liverpul
AP Photo/Rui Vieira

Liverpul je imao apsolutnu dominaciju u posedu lopte u Notingemu, imao je i mnogo više šansi, ali ne onih stopostotnih.

I taman kada je delovalo da će napraviti veliki kiks, pojavio se Darvin Nunjez i to u 99. minutu! Nunjez je sjajno reagovao glavom i matirao golmana domaćih.

Čelsi je kao gost remizirao sa Brentfordom 2:2.

A krenulo je dobro po "plavce", na asistenciju Gusta pogodio je u 35. minutu Džekson. Ali, domaćin je odigrao sjajno drugo poluvreme. Krila im je dao gol Rasmunsena, do kojeg je lopta pomalo srećno došla, Đorđe Petrović u ovom slučaju nije imao nikakvih šansi.

Nije srpski golman ništa mogao ni u 69. minutu, osim da aplaudira Visi, koji je ostao usamljen na 14 metara od gola, zahvatio je magično loptu u vazduhu i makazicama pogodio mrežu Čelsija.

Ipak, Čelsi je izbegao poraz zahvaljujući pogotku Disasija u 83. minutu.

Vest Hem je kao gost pobedio Everton sa 3:1. Fulam je savladao Brajton 3:0, dok je istim rezltatom Njukasl bio bolji od Vulvsa.

Totenhem je posle preokreta slavio protiv Kristal Palasa sa 3:1.