NISU SAMO ĐOKOVIĆ I JOKIĆ NOĆAS ODUŠEVILI LOS ANĐELES Joveljićeva briljantna partija za Galaksi (VIDEO)

Novi gol srpskog napadača u MLS ligi.

Dejan Joveljić
EPA-EFE/ALLISON DINNER

Tokom noći su najveću pažnju u Los Anđelesu privukli Novak Đoković i Nikola Jokić. Međutim, nisu samo njih dvojica bili pod svetlima reflektora. I naš Dejan Joveljić je imao sjajno veče.

Naime, napadač Los Anđeles Galaksija je ponovo bio strelac. Ovog puta u pobedi njegove ekipi na gostovanju San Hozeu - 1:3.

Pukla je kontra u tom 43. minutu, odlično je istrčao Džozef Pejntsil koji je uočio samog Joveljića na drugoj stativi, a srpskom napadaču nije bilo teško da smesti loptu u mrežu.

Bio je to drugi pogodak Srbina u novoj sezoni. Više od njega posle dva kola imaju samo Kristijan Benteke i Lionel Mesi - po tri.

Krunisao je Joveljić odličnu partiju i asistencijom za gol bivšeg veziste Barselone Rikija Puća u 48. minutu kojim je i stavljena tačka na konačan rezultat utakmice.