Čitav svet gleda ka Enfildu i pita se: KAKO OVO NIJE PENAL? (VIDEO)

19:40 | 10-03-2024

Detalj o kom se priča desio se u poslednjem minutu nadoknade drugog poluvremena, a glavni akteri bili su strelac drugog gola Mekalister i rezerviste Džeremi Doku koji je otvorenim đonom pokupio Argentinca.

Fudbal
Printscreen/Twitter

Fudbaleri Liverpula i Mančester sitija remizirali su danas na Enfildu rezultatom 1:1 (0:1) u utakmici 28. kola Premijer lige.

Vodeći gol za goste danas je postigao Džon Stouns u 23. minutu, dok je izjednačenje svom timu doneo Aleksis Mekalister u 50. minutu sa bele tačke.

Međutim, iz nekog razloga, za sada nepoznatog, ni sudija Majk Oliver, a ni VAR soba nisu se oglasili.