SRBIN SPASAO SVOJ TIM PORAZA Joveljić prvo promašio penal, a onda u 82. minutu doneo bod Galaksiju (VIDEO)

06:00 | 11-03-2024

Nešvil je bio na korak od trijumfa, imao i dva gola prednosti u 67. minutu, ali je Dejan Joveljić uspeo da postigne pogodak vredan boda u 82. minutu.

Dejan Joveljić i Lionel Mesi
EPA-EFE/ALLISON DINNER SHUTTERSTOCK OUT

Srpski napadač bio je strelac gola koji je doneo bod Los Anđeles Galaksiju u 3. kolu MLS lige.

Tim iz grada Anđela upisao je drugi remi u uvodna tri kola šampionata.

Nešvil je bio na korak od trijumfa, imao i dva gola prednosti u 67. minutu, ali je Dejan Joveljić uspeo da postigne pogodak vredan boda u 82. minutu.

Prethodno je nekadašnji napač Crvene zvezde Anjtrahta propustio priliku da realizuje jedanesterac u prvom poluvremenu posle čega su gosti krunisali bolji period igre početkom drugog poluvremena.

Najpre je Til Banburi u 54. postigao vodeći gol, četiri minuta kasnije je Dru Jervud doneo velikih 2:0 Nešvilu.

Delovalo je tad da će gosti naneti prvi poraz Galaksiju, ali na scenu je stupio najpre Riki Puđ, koji je najpre prepolovio vođstvo rivala u 67. minutu.

Petnaest minuta kasnije Joveljić je iskoristio savršeno dodavanje Audea i iz neposredne blizine sproveo loptu u mrežu.