POKER TOPOLČANA TSC deklasirao Mladost

16:18 | 12-03-2024

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u Bačkoj Topoli ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 4:1 u prvom meču 25. kola Superlige Srbije.

FK TSC

Dva gola za TSC postigao je Aleksandar Ćirković u drugom i 67. minutu, a po jednom u listu strelaca upisali su se Miloš Pantović u 58. i Saša Jovanović u 71. minutu. Jedini gol za Mladost postigao je Marko Veličković u 74. minutu.

Klub iz Bačke Topole se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli SLS sa 50 bodova, dok je Mladost na šestoj poziciji sa 36.

TSC će u narednom, 26. kolu SLS gostovati Spartaku, dok će Mladost u Lučanima dočekati Partizan.

Danas će od 16 sati igrati Čukarički - Spartak i Novi Pazar - Voždovac. U 18 časova je na programu meč između Javora i Radnika, dok će se od 20 sati sastati IMT i Vojvodina.

Sutra će igrati: Radnički Kragujevac - Železničar (14), Partizan - Napredak (16.55) i Radnički Niš - Crvena zvezda (19).