17:06 | 13-03-2024

Nova, ubedljiva, pobeda Kragujevčana.

Feđa Dudić
ATA Images

Fantastičan niz ima ekipa Radničkog iz Kragujevca. Tim Feđe Dudića je nanizao i sedmu pobedu. Ovog puta je pala ekipa pančevačkog Železničara sa 3:0.

Zanimljivo je da se Radnički dugo mučio na domaćem terenu. Tek je u drugom poluvremenu otključao bravu gostiju.

Učinio je to prvi Milutin Vidosavljević u 68. minutu. Samo 10 minuta kasnije je vođstvo duplirao sve bolji Važđi Sahli.

Tačku na konačan rezultat postavio je Luka Zorić u 90. minutu na asistenciju upravo pomenutog Sahlija.

Jasno je da je samopouzdanje u ekipi Radničkog ogromno o čemu svedoče i reči trenera Feđe Dudića koji je najavio da njegov tim u narednom kolu ide na noge Crvenoj zvezdi sa ciljem da - pobedi.

- Idemo tamo da igramo, da uživamo i napatiće se Zvezda sa nama. Ja očekujem jednu dobru partiju i da uživa srpska javnost. Mi smo u jako dobroj formi, Zvezda takođe igra dobro, pogotovo od kada je došao Milojević. Mislim da svako ko dođe na utamicu ili pred kamerama da će uživati - rekao je trener Radničkog za Arenu sport.

Crvena zvezda će u nedelju od 16 časova ugostiti tim iz Kragujevca. Biće to poslednji duel pred reprezentativnu pauzu.