TRENER PARTIZANA POBESNEO Igor Duljaj urlao na sudije tokom i nakon utakmice protiv Napretka: "Imate li obraza"

19:14 | 13-03-2024

Strateg "parnog valjka" očigledno nezadovoljan suđenjem u prvom poluvremenu, izneo niz optužbi na račun arbitara.

FK Partizan
Alo/ Marko Metlaš

Fudbaleri Partizana trenutno igrali su protiv Napretka u Humskoj u okviru 25. kola Superlige Srbije.

Gosti iz Kruševca pobedili su sa 1:0 i to pogotkom Andrije Majdevca u 33. minutu. Pored gola Napretka završnicu prvih 45 minuta obeležio je trener crno-belih Igor Duljaj, koji je ušao u raspravu sa sudijama.

Strateg "parnog valjka" očigledno nezadovoljan suđenjem u prvom poluvremenu, izneo niz optužbi na račun arbitara. Na društvenim mrežama se pojavio snimak na kojem se vidi kako Duljaj ide ka tunelu i tom prilikom zaustavlja sudije i pokazujući na svoj obraz nekoliko puta ih je upitao "Imate li obraza?", dok su mu oni samo pokazali da nastavi put ka svlačionici.

Protesti su se nastavili i nakon utakmice kada je Duljaj duže vreme urlao na sudije i tražio objašnjenja, a sve se smirilo posle nekoliko minuta kada su pomoćnici udaljili trenera Partizana.