JAVOROV MINIMALAC KORAK KA OPSTANKU Ivanjičani ostvarili drugi vezani trijumf, pobedili Železničar u Pančevu

20:22 | 17-03-2024

Stjuart je bio junak gostujućeg sastava...

FK Javor
Marko Metlaš/Alo

Fudbaleri Javora iz Ivanjice stigli su do ogromna tri boda na gostovanju Železničaru u Pančevu u okviru 26. kola Superlige Srbije, što će ih pogurati u borbi za opstanak u elitnom rangu takmičenja u našoj zemlji - 0:1 (0:0).

Bila je to jedna krajnje tvrda utakmica u Pančevu, a tokom prvih 45 minuta golova nije bilo.

Tek u nastavku Dukure je u 60. minutu uspeo da proigra Stjuarta koji je loptu smestio u mrežu za veliku radost Ivanjičana.

MAKSIMOVIĆ ODLAZI IZ HETAFEA Grci već najavili dolazak u Atinu

Fudbaleri Javora su do kraja ostali sa desetoricom na terenu, zato što je Bosić dobio drugi žuti karton i na kraju je isključen. Ivanjičani su preživeli preostalo vreme posle 88. minuta, odbranili se i kući idu veseli.

Javor je posle nove pobede iskočio iznad crvene zone i sada je na 12. mestu sa 28 bodova, jednim više od IMT-a, dok je Železničar pretposlednji sa 22 poena.