GOL SRBINA NAKON POLA GODINE Hteli ga Zvezda i Partizan, on izabrao drugačiji put, sada je pogodio posle duge pauze

18:26 | 31-03-2024

Srpski fudbaler doveo je svoj tim u vođstvo u 12. minutu kada je rutinski sa na drugoj stativi poslao loptu u praznu mrežu gostiju.

Lazar Ranđelović
Marko Metlaš/Alo

Rubin je u meču 22. kola ruske Premijer lige dočekao Ahmat i slavio sa 2:1. Vodeći gol na utakmici postigao je Lazar Ranđelović, koji se posle šest meseci i 14 nastupa po prvi put upisao u strelce kao igrač kluba iz Kazanja.

Asistent kod prvog gola Daku, u 35. minutu je duplirao prednost domaće ekipe.

Gosti su u 78. minutu došli do gola, ali je on poništen posle intervencije iz VAR sobe. Tri minuta kasnije Ranđelović je napustio igru.

U ekipi iz Groznog čitav meč je odigrao Miroslav Bogosavac, čiji saigrači su se do kraja utakmice potrudili da bude neizvesna završnica.

Ahmat je u trećem minutu sudijske nadoknade došao do pogotka, ali u preostalih četiri minuta do poslednjeg sudijskog zvižduka nisu uspeli da dođu i do izjednačenja.

Nešto ranije Fakel i Orenburg su remizirali bez golova (0:0).