ČELSI SLAVIO U UTAKMICI SEZONE Junajted vodio do 100. minuta, a onda je usledio neverovatan preokret

23:42 | 04-04-2024

Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom terenu Mančester junajted sa 4:3 u 31. kolu Premijer lige.

Čelsi
AP Photo/Kin Cheung

Bez ikakve dileme ovo je utakmica sezone u Premijer ligi. Junajted je vodio 3:2 do 100. minuta, a onda je usledio nestvaran preokret "plavaca".

Čelsi je poveo u 4. minutu preko Galagera, Palmer je prednost duplirao u 19. Ipak, već do poluvremena "crveni đavoli" dolaze do izjednačenja.

Najpre je Garnačo smanjio na 2:1, da bi rezultat poravnao Fernandeš.

Garnačo u 67. minutu donosi prednost gostima koja je bila na snazi sve do 100. minuta.

A, onda drugi penal za ekipu Maurisija Poketina. Palmer je ponovo bio siguran, da bi samo minut kasnije isti igrač posle kontre doneo pobedu svom timu za jedan od najvećih preokreta.

U narednom kolu Čelsi gostuje Šefildu, dok Junajted dočekuje Liverpul.