BUNDESLIGA NAREDNE NEDELJE DOBIJA NOVOG ŠAMPIONA Bajer sedam dana i jedna pobeda dele od titule, Bajern se obrukao i ponovo izgubio

18:12 | 06-04-2024

Bajern je vodio sa 2:0 protiv Hajdenhajma, ali su domaći uspeli da u drugom poluvremenu preokrenu i nanesu novi debakl klubu iz Minhena kome sada "visi" i drugo mesto jer Štutgart ima priliku da ih stigne.

Fudbal

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena nalaze se na jednu pobedu od osvajanja titule u Nemačkoj nakon što su pobedili Union Berlin u 28. kolu, a Bajern iz Minhena je doživeo poraz od Hajdenhajma sa 2:3.

"Farmaceuti" su sa 1:0 bili bolji od tima iz glavnog grada Nemačke i sada imaju 16 bodova više od Bavaraca, a do kraja šampionata u igri je "samo" 18 bodova. Gol za pobedu delo je Virca koji je pogodio sa penala.

U ostalim mečevima Majnc je pobedio Darmštad sa 4:0, Lajpcig je sa 4:1 bio bolji od Frajburg, a Keln je sa 2:1 savladao Bohum.