BOŽANSTVO SE VRATILO I ODMAH - HAOS Noć u znaku VELIKOG Mesija, prvi gol posle povrede i prekid zbog SELFIJA (VIDEO)

12:40 | 07-04-2024

Sadržajno veče za argentinsku superzvezdu.

mesi
AP Photo/Rebecca Blackwell

Neko vreme je Lionel Mesi odsustvovao zbog povrede kolena, a povratak na teren je obeležio u velikom stilu - pogotkom za njegov Inter Majami u utakmici protiv Kolorada. Ipak, to nije pomoglo klubu sa Floride da ostvari trijumf - 2:2.

PREKO TRNJA DO ZVEZDA Evo gde su nekada živele sportske mega zvezde poput Novaka, Lebrona, Mesija, Ronalda, a gde su sad (FOTO)

Popularni Leo je bio precizan u 58. minutu, kada je dobio loptu na ivici kaznenog prostora protivnika. Nije časio časa, šutirao je "iz prve", te u svom stilu, hirurški precizno, pogodio od stative.

Važno je da se spomene da je meč u 91. minutu bio prekinut zbog devojke koja je uletela na teren kako bi "opalila" selfi sa legendarnim Argentincem. Iako Mesi ima jako obezbeđenje, ono je ovoga puta zakazalo, pošto je "uletačici" pošlo za rukom da mu priđe.