JUNAJTED OPET ODIGRAO MEČ ZA INFARKT Bruno pogodio sa pola terena, Salah sačuvao bod, ali ne i prvo mesto

18:43 | 07-04-2024

Fudbaleri Mančester junajteda remizirali su na svom terenu sa Liverpulom - 2:2 u derbiju 32. kola Premijer lige

Junajted - Liverpul
EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

Liverpul sada ima 71 bod koliko i prvo plasirani Arsenal, dok je treći Mančester siti sa bodom manje.

Junajted je nakon neverovatnog meča sa Čelsijem u kom je izgubio 4:3 odigrao još jedan sjajan okršaj.

Liverpul je dominirao u prvom poluvremenu i pravo je čudo kako je vodi samo 1:0 golom Luisa Dijaza.

Igrao se 50. minut kada su "crveni đavoli" izjednačili golom Bruna Fernandeša i to sa pola terena. Kvansa je napravio katastrofalnu grešku u pasu na sredini terena i praktično asistirao Brunu, koji je iz prve šutirao i lobovao Kelehera.

Mainu je u 67. minutu doneo prednost Junajtedu. Liverpul je krenuo na sve ili ništa i uspeo da izbegne poraz.

Van Bisaka je skrivio penal, a Mohamed Salah je bio siguran egzekutor u 84. minutu i postavio konačnih 2:2.

U narednom kolu Liverpul gostuje Kristal Palasu, dok Junajted dočekuje Bormaut.